1. Веб-платформа за адресою https://udl.despro.org.ua/ - це сервіс Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO, що впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat за підтримки Швейцарської Конфедерації.

2. Веб-платформа адмініструється ГО "Українська система дистанційного навчання".

3. Веб-платформа надає можливість для функціонування віртуальної "Спільноти практик: сталий розвиток" та електронних навчальних курсів для представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських активістів. 

4. Матеріали веб-платформи захищені авторським правом. Використання матеріалів/презентацій вітається за умови посилання на авторів та джерела. Погляди, позиції та матеріали в рамках електронних навчальних курсів та відповідних дискусій належать авторам та не відображають офіційну позицію проекту DESPRO чи Швейцарської Конфедерації. 

5. Доступ до електронних курсів і ресурсів Спільноти практик без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Це означає, що лише зареєстрований учасник Спільноти, який приймає правила роботи в ній та розділяє її цінності, може бути зарахований в електронний навчальний курс та мати можливість безкоштовно навчатися в ньому.

6. Варіанти авторизації: всі користувачі веб-платформи Спільноти практик користуються своїм персональним обліковим записом (логіном і паролем) створеним і наданим адміністратором веб-платформи, або створеним самостійно, дотримуючись інструкцій за адресою https://udl.despro.org.ua/login/index.php

Створювати декілька облікових записів категорично заборонено!

Облікові записи, створені з порушеннями цих правил, видаляються без попередження. 

Обов'язкові поля для заповнення 

• Логін (ім’я користувача) - маленькими латинськими літерами та/або цифрами 

• Пароль – без обмежень (можна використовувати латинські малі і великі літери, цифри, інші символи)

• Дійсна (бажано – приватна, не установи чи організації) адреса електронної пошти (на українському або відкритому поштовому сервері) - маленькими латинськими літерами і цифрами 

• Ім'я та прізвище - українською мовою (прохання не використовувати латинські літери), з великої літери 

• Місто/смт/село • Область 

За однією електронною адресою на веб-платформі може бути зареєстрована лише одна особа. 

Система не дозволяє реєструватися з адресами електронної пошти на російських доменах, таких як mail.ru, list.ru, yandex.ru, rambler.ru, list.ru, bk.ru, inbox.ru, yandex.ua 

На вказану Вами при реєстрації електронну пошту прийде лист з підтвердженням - скористайтесь посиланням у цьому листі для завершення реєстрації. Якщо листа немає - перегляньте папку "спам". Непідтверджений обліковий запис видаляється через 7 діб. 

7. Після реєстрації запрошуємо Вас зайти у власний профайл (натиснувши на своєму прізвищі), у розділ "Про мене" і додати іншу інформацію про себе. Прохання розміщувати своє фото у профайлі. У випадку розміщення фото відомих особистостей/сторонніх образів/символів/ – такі фото будуть видалятися. При повторному розміщенні невідповідних фото – будуть видалятися облікові записи. 

8. Якщо Ви забули пароль, скористайтесь відповідним посиланням (Опція "Забули ім’я або пароль"): 

• якщо Ви створювали свій обліковий запис самостійно, то Вам прийде лист,

• якщо Ваш обліковий запис був створений адміністратором платформи, то автоматичного сервісу відновлення паролю немає. Напишіть листа адміністратору: udlsystem@udl.org.ua

Адміністратор допоможе Вам відновити пароль.

Ви також можете змінити свій пароль. Однак ця опція передбачає, що Ви знаєте свій поточний пароль.

9. Спільнота організована з метою професійної комунікації. Гілки форумів/пости, які не відповідатимуть такому завданню – будуть видалятися. У випадку розміщення образливих/особистісних постів, отримання скарг на них від учасників навчання, адміністратори надсилають попередження; при повторенні таких випадків – видалятимуться облікові записи.

Розсилка реклами через приватні повідомлення і у форумах заборонена, і облікові записи, з яких розсилаються такі повідомлення, видаляться автоматично!

Спільнота є публічним простором. Розміщуючи повідомлення/пости/думки/пропозиції, Ви погоджуєтеся, що у подальшому їх можуть цитувати без окремого на це погодження.

10. Облікові записи учасників Спільноти, які не відвідують її більше року, видаляються.

При виникненні технічних проблем чи питань – прохання звертатися до адміністратора udlsystem@udl.org.ua

Остання зміна: неділя 12 квітня 2020 00:22