Новини Спільноти

Нові навчальні можливості Спільноти

Нові навчальні можливості Спільноти

DESPRO Проєкт -
Number of replies: 0

Спільнота практик запрошує до вивчення матеріалів за програмами нових курсів, розроблених Національним агентством України з питань державної служби та партнерами.

Актуальні питання управління персоналом в органі місцевого самоврядування

Курс особливо корисний для посадових осіб місцевого самоврядування: дає можливість ознайомитися з питаннями конкурсного відбору на службу в ОМС; особливостями прийому на службу в ОМС; присвоєння рангу та оцінювання діяльності посадових осіб МС.

Політична освіта публічних службовців в Україні

Навчальна програма покликана сприяти формуванню стійкої системи про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців.

Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)

Модулі курсу передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

За всіма трьома курсами успішні учасники зможуть згенерувати електронні сертифікати з 0,2 кредиту ЄКТС.

Також оновлено матеріали інформаційного онлайн-ресурсу Нова державна служба, що спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ. Ресурс також дає можливість пройти пробне тестування на знання законодавства.