Новини Спільноти

ТВОРИМО ЗМІНИ РАЗОМ!

ТВОРИМО ЗМІНИ РАЗОМ!

DESPRO Проєкт -
Number of replies: 0
Завершилося навчання і спілкування на е-курсі «Управління проєктами місцевого розвитку – 10», який тривав з 1 листопада до 5 грудня 2020р. 171 учасник Спільноти практик: Сталий розвиток здійснив подорож від ідеї до концепції проєкту, їх взаємного оцінювання й надання експертних порад один одному.
Завершився навчальний курс он-лайн конференцією "ТВОРИМО ЗМІНИ РАЗОМ!" (3-5 грудня 2020), на якій було презентовано 126 проєктів. Серед них: 
Високошвидкісні телекомунікаційні мережі і електронні послуги, телемедицина і закупівля сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я, безпека громадян.
Психологічна допомога для дорослих і робота з дітьми з особливими потребами.
Центри підтримки громадських ініціатив, ресурсні центри, проєктні офіси.
Розвиток підприємництва (коворкін і інноваційні центри, бізнес інкубатори і технологічні хаби).
Переробка відходів і водопостачання, проєкти з землевпорядкування і екологічної безпеки.
Ремонт навчальних закладів і он-лайн навчання, будівництво дитячих майданчиків і парків розваг, популяризація туристичних маршрутів і народної творчості, різні мистецькі заходи і фестивалі.
Розвиток вівчарства, фермерства, с.-г. корпоративів.

КОЖЕН, хто представив проєктну ідею на конференції, показав УНІКАЛЬНІСТЬ своєї громади чи регіону, ОРИГІНАЛЬНІСТЬ рішення, а КОЖЕН, хто взяв участь у цій конференції, ПОБАЧИВ КРАСУ НАШОЇ КРАЇНИ в її розмаїтті, КОЖЕН - є «той ґрунт подій майбутніх вирішальних» і «двигуном» позитивних змін.