Новини Спільноти

Змагання за знання та "правильні" проєкти стартували!

Змагання за знання та "правильні" проєкти стартували!

DESPRO Проєкт -
Number of replies: 0

1222 учасники нашої Спільноти практик: сталий розвиток зарахувалися на онлайн курс «Управління проєктами місцевого розвитку-10». 44%- це представники органів місцевого самоврядування, 19% - виконавча влада, 12%- освіта різних рівнів, 15%- громадські організації та асоціації, 5%- підприємці та ін.

Особливістю цього ювілейного курсу УП 10 є можливість не тільки розробити концепцію проєкту, але й валідувати її серед цільової групи, отримати оцінку і рекомендації від учасників Спільноти практик, вдосконалити і представити свою ініціативу  на Всеукраїнській онлайн конференції «Творимо зміни разом» (3-5 грудня 2020).

Державні службовці категорій «Б» та «В», а також посадові особи місцевого самоврядування, які успішно пройдуть усі етапи навчання та наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат Української школи урядування (1 кредит ЄКТС). Інші успішні учасники курсу, які наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат проєкту DESPRO.

Все, що необхідно для навчання: Інтернет, електронна поштова скринька, можливість навчатися принаймні одну годину на день та непереборне бажання перетворювати власне життя та життя громади на краще.

Навчання розпочато і триватиме до 8 грудня. Зарахування на е-курс до 10 листопада ТУТ

Запрошуємо пересилати це оголошення Вашим колегам та друзям! Звертаємо увагу – для зарахування на е-курс потрібно бути зареєстрованим учасником Спільноти практик: Сталий розвиток http://udl.despro.org.ua