Новини Спільноти

Від ідеї до проєкту лише за місяць

Від ідеї до проєкту лише за місяць

DESPRO Проєкт -
Number of replies: 0
Скористайтеся нагодою розробити концепцію проєкту, отримати оцінку - рекомендації від учасників Спільноти практик, і вже 3-5 грудня 2020 представити свою проєктну ініціативу на  Всеукраїнській онлайн конференції «Творимо зміни разом».

Щоб пройти цей шлях успішно «Спільнота практик: Сталий розвиток» запрошує, Національне агентство України з питань державної служби рекомендує долучитися до щорічної події Спільноти – онлайн курсу «Управління проєктами місцевого розвитку-10»До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати місцевих рад, лідери громад та активісти громадського сектору, підприємці, які хочуть оволодіти сучасними техніками управління проєктами, набути і продемонструвати здатність розробити проєктну концепцію, виступити в ролі експерта проєктів колег, зробити презентацію власного проєкту і реалізувати в своїх громадах проєктні підходи для розвитку. 

Державні службовці категорій «Б» та «В», а також посадові особи місцевого самоврядування, які успішно пройдуть усі етапи навчання та наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат Української школи урядування (1 кредит ЄКТС). Інші успішні учасники курсу, які наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат проєкту DESPRO. 

Все, що необхідно для навчання: Інтернет, електронна поштова скринька, можливість навчатися принаймні одну годину на день та непереборне бажання перетворювати власне життя та життя громади на краще. 

Навчання розпочато і триватиме до 8 грудня. Зарахування на е-курс до 10 листопада.

Ви отримали це повідомлення, бо вже є учасником Спільноти і для участі у курсі потрібно лише пройти зарахування ТУТ.

Запрошуємо пересилати це оголошення Вашим колегам та друзям! Звертаємо увагу – для зарахування на е-курс потрібно бути зареєстрованим учасником Спільноти практик: Сталий розвиток http://udl.despro.org.ua