Новини Спільноти

Запрошення до участі в онлайн курсі «Управління проєктами місцевого розвитку-10»

Запрошення до участі в онлайн курсі «Управління проєктами місцевого розвитку-10»

DESPRO Проєкт -
Number of replies: 0
«Спільнота практик: Сталий розвиток» запрошує, Національне агентство України з питань державної служби рекомендує долучитися до щорічної події Спільноти – онлайн курсу «Управління проєктами місцевого розвитку-10»

Тривалість навчання за програмою курсу: 1 листопада – 8 грудня. Зарахування на е-курс до 10 листопада.

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати місцевих рад, лідери громад та активісти громадського сектору, які хочуть оволодіти сучасними техніками управління проєктами, набути і продемонструвати здатність розробити проєктну концепцію, виступити в ролі експерта проєктів колег, зробити презентацію власного проєкту і реалізувати в своїх громадах проєктні підходи для розвитку. 

Тисячі учасників Спільноти практик вже пройшли навчання за цим курсом і успішно використовують набуті знання, впроваджуючи проєкти розвитку громад. Особливістю курсу УП-10 буде можливість кожного, хто розробить концепцію проєкту, валідувати продукт проєкту серед заінтересованих сторін і представити свою ініціативу на Всеукраїнській онлайн конференції «Творимо зміни разом». 

У рамках співпраці проєкту DESPRO, Української школи урядування та Національного агентства України з питань державної служби даний курс є загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування «Управління проєктами місцевого розвитку». Державні службовці категорій «Б» та «В», а також посадові особи місцевого самоврядування, які успішно пройдуть усі етапи навчання та наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат УШУ (1 кредит ЄКТС). Інші успішні учасники курсу, які наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат проєкту DESPRO. 

Все, що необхідно для навчання: Інтернет, електронна поштова скринька, можливість навчатися принаймні одну годину на день та непереборне бажання перетворювати власне життя та життя громади на краще. 

Ви отримали це повідомлення, бо вже є учасником Спільноти і для участі у курсі потрібно лише пройти зарахування ТУТ.

Запрошуємо пересилати це оголошення Вашим колегам та друзям! Звертаємо увагу – для зарахування на е-курс потрібно бути зареєстрованим учасником Спільноти практик: Сталий розвиток http://udl.despro.org.ua