Ви плануєте масштабну подію у Вашій громаді....і перед Вами стоїть потреба в її фінансовому забезпеченні. Пропонуємо Вам пройти весь шлях від визначення вартості спонсорства, партнерів до підготовки спонсорського пакету та його презентації. Ви також дізнаєтеся як відбувається продаж спонсорських прав та виконання договору після того, як спонсорство продане.
З 10 до 20 травня відбудеться практикум "Ярмарка спонсорських пакетів", де Ви зможете представити розроблений в курсі такий пакет як "продукт",  дізнаєтеся про практику залучення спонсорства і спробуєте себе в ролі консультанта розробникам пропозицій спонсорам.

Курс пропонується пройти тим, хто хоче розвинути професійну компетентність, отримати знання про місце і роль інституту старости в системі сучасного місцевого самоврядування в Україні; оволодіти уміннями і навичками, необхідними для професійного розвитку та ефективного виконання посадових обов’язків на службі в органах місцевого самоврядування на посаді старости в умовах децентралізації влади та проведення інших системних реформ.

Тривалість курсу: 4 тижні (30.09.2019-26.10.2019)