"Ключові показники ефективності"  –  комунікаційна платформа для представників служб управління персоналом, державних службовців


Внутрішній портал для працівників НАДС

Ресурс базується на досвіді реалізації більше сотні проектів водопостачання у різних регіонах України за підтримки проекту DESPRO.

 

Деталізовано процеси створення сільських систем водопостачання: від вибору технічного рішення і до встановлення механізму утримання та обслуговування. Окремі акценти зроблено на таких питаннях: моделі створення децентралізованої системи  водопостачання, залучення громадян до участі у проектах та оформлення їх фінансових внесків, рівність доступу до води сімей із різними доходами, порядок експлуатації мереж та об’єктів, визначення необхідних робіт для утримання системи в належному стані, рекомендації із розрахунку тарифу.

Інформаційний онлайн-ресурс спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ.

Ресурс також дає можливість пройти пробне тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності, розв'язання ситуаційних завдань.