"Ключові показники ефективності"  –  комунікаційна платформа для представників служб управління персоналом, державних службовців. Мета - напрацювання спільного бачення та  підходів визначення ключових показників, оновлення актуальної інформації щодо перебігу визначення завдань, обмін досвідом та вирішення проблемних питань.

Ресурс має на меті ознайомити фахівців з питань управління персоналом на державній службі із сучасними тенденціям управління персоналом, розвинути навички фасилітації та медіації, допомогти у розробленні та впровадженні стратегії розвитку персоналу в органі державної влади, сприяти побудові організаційної культури в державних органах.

Отож пропонуємо ознайомитися із інформаційними матеріалами,  отримати на форумах практичні поради і рекомендації, поділитися власним досвідом та налагодити комунікацію з колегами із служб управління персоналом.


Інформаційний онлайн-ресурс спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ.

Ресурс дає можливість:

  • ознайомитися із інформаційними матеріалами щодо реформи державного управління, базових знань з аналізу політики та стратегічного планування, проходження етапів конкурсного відбору;
  • пройти пробне тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності, розв’язання ситуаційних завдань.

Ресурс постійно відкритий для зарахування усіх зацікавлених учасників.

Бібліотека Школи місцевого самоврядування (Школи МС)
(включає матеріали Школи МС DESPRO за 2019 р.)

Ресурс базується на матеріалах видання Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO «Сільське питне водопостачання: від ідеї – до реалізації», що узагальнює досвід реалізації більше сотні проектів водопостачання у різних регіонах України за підтримки проекту DESPRO.

 

Деталізовано процеси створення сільських систем водопостачання: від вибору технічного рішення і до встановлення механізму утримання та обслуговування. Окремі акценти зроблено на таких питаннях: моделі створення децентралізованої системи  водопостачання, залучення громадян до участі у проектах та оформлення їх фінансових внесків, рівність доступу до води сімей із різними доходами, порядок експлуатації мереж та об’єктів, визначення необхідних робіт для утримання системи в належному стані, рекомендації із розрахунку тарифу.