"Ключові показники ефективності"  –  комунікаційна платформа для представників служб управління персоналом, державних службовців. Мета - напрацювання спільного бачення та  підходів визначення ключових показників, оновлення актуальної інформації щодо перебігу визначення завдань, обмін досвідом та вирішення проблемних питань.

Ресурс має на меті ознайомити фахівців з питань управління персоналом на державній службі із сучасними тенденціям управління персоналом, розвинути навички фасилітації та медіації, допомогти у розробленні та впровадженні стратегії розвитку персоналу в органі державної влади, сприяти побудові організаційної культури в державних органах.Інформаційний онлайн-ресурс спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ.

Ресурс дає можливість:

  • ознайомитися із інформаційними матеріалами щодо реформи державного управління, базових знань з аналізу політики та стратегічного планування, проходження етапів конкурсного відбору;
  • пройти пробне тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності, розв’язання ситуаційних завдань.

Ресурс постійно відкритий для зарахування усіх зацікавлених учасників.

Ресурс базується на матеріалах видання Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO «Сільське питне водопостачання: від ідеї – до реалізації», що узагальнює досвід реалізації більше сотні проектів водопостачання у різних регіонах України за підтримки проекту DESPRO.

 

Деталізовано процеси створення сільських систем водопостачання: від вибору технічного рішення і до встановлення механізму утримання та обслуговування. Окремі акценти зроблено на таких питаннях: моделі створення децентралізованої системи  водопостачання, залучення громадян до участі у проектах та оформлення їх фінансових внесків, рівність доступу до води сімей із різними доходами, порядок експлуатації мереж та об’єктів, визначення необхідних робіт для утримання системи в належному стані, рекомендації із розрахунку тарифу.

ІдеЯLab це відкритий простір, що діє завдяки готовності учасників до обміну досвідом та кращими практиками, співпраці задля розвитку їх громад, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, залучення зацікавлених сторін до проектів та програм сталого розвитку територій.

До участі запрошуються активісти Спільноти практик, учасники всіх навчальних заходів, що відбулися на нашій веб-платформі.