Інформаційний онлайн-ресурс спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ.

Ресурс також дає можливість пройти пробне тестування на знання законодавства, аналітичні та вербальні здібності, розв'язання ситуаційних завдань.

"Актуально про державну службу та управління персоналом"  –  комунікаційна платформа для представників служб управління персоналом, державних службовців


Внутрішній портал для працівників НАДС

HR майстерня” - це більше ніж навчальна програма для служб управління персоналом. Це можливість створити активну НR-спільноту, поділитися власним досвідом та віднайти кращі практики управління персоналом для впровадження в роботу своїх державних органів.

Програма є практико орієнтованою, тому 35 відібраних комісією учасників в період з серпня по жовтень 2021 року матимуть можливість познайомитися з практичним досвідом українських та іноземних колег, отримають наставників, а також підготують власні проєкти з розвитку інструментів управління персоналом для державних органів, в яких працюють. 

Проєкт розроблено та реалізується за підтримки: НАДС, Команди підтримки реформ Міністерства економіки України (що діє в рамках проєкту "Українська Архітектура Реформ"), EU4PАR та Української школи урядування.