Місцевий економічний розвиток (МЕР) – це процес, за допомогою якого органи місцевого самоврядування (ОМС), приватний сектор та громадянське суспільство працюють спільно для створення кращих умов задля економічного зростання та створення робочих місць. 

Які цілі та принципи Місцевого економічного розвитку (МЕР)?  З допомогою контрольного списку Ви зможете оцінити готовність Вашої громади до залучення інвестицій.

Основне призначення цього ресурсу: 

дати загальне розуміння «мови» (термінології) стартапів, принципів їх організації, етапів розвитку та потреб у підтримці на кожному етапі, що дозволить органам місцевої влади розвивати еко-систему для стимулювання підприємництва.

Як увійти в економіку вражень (англ. experience economy), що перебуває на етапі формування? Як створювати та просуваючи незабутні враження і досвід? Можливо, в цьому ресурсі Ви знайдете відповідь на це запитання.

Підтримка мікро-, малих та середніх підприємств (МСП) в організації Smartwark (ефективне управління знаннями та  впровадження інновацій, що сприяють автоматизації, цифровізації та дематеріалізації бізнесу). (20.09-20.10.2020)