Завдання курсу: надати учасникам сучасні техніки управління проектами, налагодити спілкування та обмін досвідом з реалізації в громаді проектних підходів для розвитку, дати можливість продемонструвати здатність розробляти проект і провести взаємооцінювання концепцій проектів.  

Навчання тривало  з 1 листопада до 5 грудня 2019 р.  Навчальні ресурси доступні до 30 жовтня 2020р

Курс проводиться в рамках проекту "Школа місцевого самоврядування для ОТГ-партнерів Фонду Ганса Зайделя", який виконується громадською організацією ДЕСПРО у співпраці з Фондом Ганса Зайделя. Час проведення: 15 січня - 15 лютого 2020 р. Навчальні матеріали після завершення курсу доступні для його учасників.

Організовано Львівським регіональним інститутом державного управління при Президентові України та Швейцарсько-українським проєктом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO для представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Донецької, Луганської та Львівської областей.
Навчання тривало: 15 березня - 15 квітня 2020 р. Матеріали доступні  і спілкування учасників продовжено до 30 жовтня 2020 р.