- обмін досвідом, поширення кращих практик місцевого самоврядування, співпраця заради сталого розвитку;
навчання на е-курсах, уміння розробляти "правильні" проєкти розвитку, професійне зростання та надання якісних послуг;
- використання проєктного підходу у своїй діяльності, просування управління за допомогою проєктів у своїх організаціях.
До Спільноти практики: Сталий розвиток вже приєднались понад 10 000 представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій, практиків із різних сфер діяльності.

  Новини Спільноти

  Змагання за знання та "правильні" проєкти стартували!

  by Проект DESPRO -

  1222 учасники нашої Спільноти практик: сталий розвиток зарахувалися на онлайн курс «Управління проєктами місцевого розвитку-10». 44%- це представники органів місцевого самоврядування, 19% - виконавча влада, 12%- освіта різних рівнів, 15%- громадські організації та асоціації, 5%- підприємці та ін.

  Особливістю цього ювілейного курсу УП 10 є можливість не тільки розробити концепцію проєкту, але й валідувати її серед цільової групи, отримати оцінку і рекомендації від учасників Спільноти практик, вдосконалити і представити свою ініціативу  на Всеукраїнській онлайн конференції «Творимо зміни разом» (3-5 грудня 2020).

  Державні службовці категорій «Б» та «В», а також посадові особи місцевого самоврядування, які успішно пройдуть усі етапи навчання та наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат Української школи урядування (1 кредит ЄКТС). Інші успішні учасники курсу, які наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат проєкту DESPRO.

  Все, що необхідно для навчання: Інтернет, електронна поштова скринька, можливість навчатися принаймні одну годину на день та непереборне бажання перетворювати власне життя та життя громади на краще.

  Навчання розпочато і триватиме до 8 грудня. Зарахування на е-курс до 10 листопада ТУТ

  Запрошуємо пересилати це оголошення Вашим колегам та друзям! Звертаємо увагу – для зарахування на е-курс потрібно бути зареєстрованим учасником Спільноти практик: Сталий розвиток http://udl.despro.org.ua
  Older topics...


  Courses