- обмін досвідом, поширення кращих практик місцевого самоврядування, співпраця заради сталого розвитку;
навчання на е-курсах, уміння розробляти "правильні" проєкти розвитку, професійне зростання та надання якісних послуг;
- використання проєктного підходу у своїй діяльності, просування управління за допомогою проєктів у своїх організаціях.
До Спільноти практики: Сталий розвиток вже приєднались понад 13 000 представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій, практиків із різних сфер діяльності.

  Available courses

  Новини Спільноти

  Нові навчальні можливості Спільноти

  by Проєкт DESPRO -

  Спільнота практик запрошує до вивчення матеріалів за програмами нових курсів, розроблених Національним агентством України з питань державної служби та партнерами.

  Актуальні питання управління персоналом в органі місцевого самоврядування

  Курс особливо корисний для посадових осіб місцевого самоврядування: дає можливість ознайомитися з питаннями конкурсного відбору на службу в ОМС; особливостями прийому на службу в ОМС; присвоєння рангу та оцінювання діяльності посадових осіб МС.

  Політична освіта публічних службовців в Україні

  Навчальна програма покликана сприяти формуванню стійкої системи про політичну культуру, політичну систему, громадянське суспільство, підвищенню політичної культури державних службовців.

  Підвищення ефективності та якості менеджменту в сфері державного управління та місцевого самоврядування шляхом застосування моделі загальної схеми оцінювання (Common Assessment Framework, CAF)

  Модулі курсу передбачають розгляд сучасних стандартів управління якістю та інноваційних підходів до оцінки результативності і якості державного управління.

  За всіма трьома курсами успішні учасники зможуть згенерувати електронні сертифікати з 0,2 кредиту ЄКТС.

  Також оновлено матеріали інформаційного онлайн-ресурсу Нова державна служба, що спрямований на підготовку до проходження конкурсів кандидатів на посади фахівців з питань реформ. Ресурс також дає можливість пройти пробне тестування на знання законодавства.

  Older topics...