неділя 21 січень 2018 4:06
Сайт: Спільнота практик місцевого розвитку
Курс: Спільнота практик місцевого розвитку (Community of Practice)
Глосарій: Відгуки учасників про курси
Щ

Щ

Щиро вдячний організаторам, тюторам, експертам, фасилітаторам та всім учасникам за чудову можливість пройти цікавий та потрібний курс. Я вперше випробував на собі дистанційну форму навчання, і можу твердо сказати, що мені дуже сподобалось. Вдячний за те, що отримав змогу поспілкуватись із людьми, які на практиці втілюють реформу децентралізації; що отримав відповіді на багато запитань; засвоїв чимало нових та практично значимих знань. Тепер я окреслив для себе шлях, яким необхідно крокувати при реалізації реформи.

Станіслав Захаревич, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Щ

Щиро вдячний організаторам, експертам і всім причетним до проведення цього курсу за ідею, за доступність, за насиченість навчальними матеріалами, за акцент на комунікації з кожним учасником курсів. Отримав велику кількість корисної інформації. У процесі ознайомлення з коментарями колег щодо багатьох питань визначив, що надзвичайно корисним був розділ позитивного досвіду громад, проекти і їх реалізація (кейси, бенчмаркінг, практика найкраще привертають увагу).

Михайло Корилкевич, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Щ

Щиро дякую Вам за науку, високий професіоналізм і компетентність, комунікабельність, терпіння, відповідальність, доброзичливість, ентузіазм, індивідуальність. Ваша активна життєва позиція формує успіх людей, віру в сили і знання, створює впевнену перспективу процвітання нашої держави. Впровадження проекту розбудови інституту самоврядування закладає основи закономірного розвитку.

Сергій Касяненко, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Щ

Щиро вдячна організаторам курсу за чергову можливість дистанційного навчання у Спільноті практик, яка стала для мене вже рідною впродовж останніх років! Щоразу чекаю кожного наступного дистанційного курсу, адже така форма навчання є надзвичайно зручною та корисною для тих, хто зайнятий щоденною працею за основним місцем роботи, але, разом із тим, розуміє: бути професійним та ефективним службовцем можна лише за умови постійної роботи над собою, отримання нових знань і практичних навичок, розуміння процесів, що відбуваються у місцевому самоврядуванні та дотичних сферах. А щеце чудове місце для спілкування однодумців!

Роксолана Барчук, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Я

Я

Я вперше проходжу дистанційне навчання, чомусь вважала раніше, що це не цікаво і не потрібно, лише для "галочки". Але моя думка змінилась, я не тільки дізналася багато цікавого, а ще й дізналася про свої права, інструменти, якими я можу користуватися задля вирішення проблем громади. Приємно було отримувати високі бали і кожним успіхом ділитися з родиною, говорячи що "я молодець, не все втрачено!"

Юлія Потапенко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Я

Я іще приведу однодумців, у будь-якому разі буду ДУЖЕ намагатись їх запевнити у такій НЕОБХІДНОСТІ.

Тамара Стефаненко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)