неділя 21 січень 2018 4:07
Сайт: Спільнота практик місцевого розвитку
Курс: Спільнота практик місцевого розвитку (Community of Practice)
Глосарій: Відгуки учасників про курси
Д

Д

Дистанційне навчання з курсу стало для мене справжнім відкриттям. Давно збирався переглянути закони, нормативно-правові акти, що стосуються місцевого самоврядування. Чудові презентації дали змогу здійснити задумане в зручній формі. Завдяки курсу повторив і поглибив уже набуті знання, а також дізнався багато нового. Дуже сподобались практичні завдання. Я навіть не уявляю, де б ще міг здобути такі необхідні вміння та навички роботи з проектами. Багато цікавих думок та оригінальних ідей прочитав на форумах. Здобутий досвід тепер маю змогу застосувати в реальному житті.

Михайло Суліма, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Дуже подобається можливість займатися в зручний для себе час, виховує в людини самоорганізацію. Легкий і дуже зручний доступ до джерел інформації, а саме головне – це самостійне прийняття важливих рішень. …А якщо ще виконувати завдання вчасно – це може перетворитися на цікаву і захоплюючу гру.

Наталя Новікова, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Дякую за корисний курс та можливість повернутися в студентську молодість! З набутими знаннями почуваюся більш впевнено і рішуче в написанні та реалізації проектів для розвитку своєї громади. До нових зустрічей!

Тетяна Дядюсь, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Д

Для мене курс – це збірник знань та реального досвіду людей, яким не байдуже майбутнє України. Безмежно рада, що мала нагоду спілкуватись та вчитись з Вами. Тепер я впевнена, що зможу втілити набуті тут знання та зробити свій внесок у розвиток громади, де живу.

Віра Бранець, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Д

Дякую команді курсу за знання, професійно розроблені теми модулів, вміння об’єднувати, вислухати, підтримати та надихати на нові кроки! Ви даєте нам віру у власні сили!

Хотілось би, щоб Спільнота на платформі розросталась, громади зміцнювалися, а інноваційні ідеї активно впроваджувалися через проекти на нашій землі! Усім бажаю не боятися підніматися над буденними проблемами та сміливо йти на їх вирішення!

Тетяна Бассак, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Д

Давно не был в роли ученика, и тем более в таком формате. И очень приятно за такую профессиональную команду.

Андрій Щербаков, учасник курсу "Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу" (квітень 2015)

Д

Дякую усім за надану можливість отримати нові знання та спілкування!
Матеріали курсу особисто для мене дуже цінні. Формат навчання - дуже вдалий і дозволяє поєднати теорію з практикою.
Бажаю успіхів, наснаги та чекаю нової "зустрічі"!

Юлія Попова (м. Полтава), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

Е

Е

Е-курс - це дуже цікаво, корисно і необхідно в сучасних умовах.

Юлія Крикун, учасниця курсу "Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу" (квітень 2015)

З

З

З ідеями проблем не було ніколи, а ось що головне після курсу УП-5 – вже є максимально чітке розуміння що робити, а чого НЕ робити, є підтримка та контактна інформація експертів Спільноти для подальшої роботи! Реалізуємо - обов'язково напишу звіт та поділюся напрацюваннями у Лабораторії!

Катерина Абашина, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

К

К

Курс об'єднав нас всіх заради загальної мети - допомогти своїм громадам в реалізації проектів! Великі слова вдячності всім т’юторам та керівникам платформи, хто допомагав нам оволодіти цим курсом… за толерантне відношення до слухачів! Головне – зрозуміли, що вчитися ніколи не пізно.

Юрій Борисенко (Павлоград, Дніпропетровська обл.), учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)