неділя 21 січень 2018 4:06
Сайт: Спільнота практик місцевого розвитку
Курс: Спільнота практик місцевого розвитку (Community of Practice)
Глосарій: Відгуки учасників про курси
Б

Б

Безцінний досвід - завдяки творчим та небайдужим, висококваліфікованим та уважним, самим найкращим педагогам-вчителям!!!

Ви відродили в мені віру в себе, в те, що мій вік - це тільки досвід, а не тягар, це багаж знань і йому немає межі досконалості. Треба вірити в себе – і все вдасться!

Наталя Андрусенко, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Б

Безумовно, навчання на даній платформі дає величезний багаж знань з управління проектами та проектного менеджменту, навички та професійні компетентності з написання проектних пропозицій на отримання грантів.

Але, окрім знань та навичок, ми, учасники, беручи участь у у форумах, обмінюємося досвідом про написання та реалізацію проектів, презентацію проектів, ділимося своїми враженнями, своїми успіхами та невдачами.

Як на мене, це дуже важливо. Беручи участь у форумах, у мене особисто з'являлося відчуття єдності, відчуття роботи в команді, яка орієнтується на досягнення спільно поставлених цілей. Стратегічною ж метою є покращення рівня та якості життя в громаді, успішна реалізація проектів та програм, які б сприяли розвитку громади.

Навчання також додало мені мотивації до участі в грантових проектах. Буває, пишеш-пишеш проектну пропозицію на отримання фінансової допомоги від міжнародної донорської організації, а потім отримуєш відповідь про те, що заявку відхилено. В такі моменти на якийсь час втрачаєш бажання далі щось писати. Хоча, насправді, такого типу поразка - це свого роду перемога. Тому що це шанс удосконалити свій проект, можливо, подивитися на нього під іншим кутом зору.

Так от і навчання на даній платформі ще також допомагає долати "стрес", пов'язаний з відхиленням проектної пропозиції. Учасники діляться своїми успіхами та невдачами, дають поради, які грунтуються на власному проектному досвіді. Це все надзвичайно важливо.

Насамкінець зазначу, що на платформі ми отримали необхідні ресурси у вигляді знань, навичок, компетентностей. Як ми зможемо розпорядитися цими ресурсами - покаже час!!!

В будь-якому випадку, успіхів нам усім у проектній діяльності!!!

Ольга Кузьмук (Луцьк, Волинська обл.), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (листопад 2017)

В

В

В черговий раз переконуюсь, наскільки професійно працює команда курсу. Дякую за отримані знання, набутий досвід. Скажу відверто: "Розвиднилось!" На мою думку, дуже розумний підхід – обмеженість у часі і отримання доступу до наступного модуля та етапів практичної роботи. Спочатку дещо дратувало, але визнаю доцільність. Попри страхітливу завантаженість на роботі, це добряче мобілізує! Особливо корисним вважаю взаємооцінювання. Відчуваєш себе не просто споживачем, а й партнером. Крім того, оцінювання роботи колеги дозволило іншими очима подивитися на власну, побачити можливості для її вдосконалення. Якою б не була оцінка моєї роботи, наперед вдячна за критичні зауваження і поради. Сподіваюся, що на крок ближче стала до створення успішних проектів і їх реалізації.

Валентина Горобець, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

В

Вчитися ніколи не пізно. Але коли навчання організовано так, що проходить на єдиному подиху і ти не можеш дочекатися, коли прийде час для оприлюднення наступного завдання - це дійсно класно! професійно! і викликає велике почуття поваги та вдячності організаторам курсу та викладачам. Відчувається у кожному навчальному матеріалі частинка душі та самовіддачі кожного організатора курсу.

Сказати "дякую" - мало! "Велике дякую" - теж мало! Тож хочу побажати Вам, щоб Ваші учні, нинішні учасники, через певний час стали поряд з Вами як експерти чи консультанти чергового курсу.Бо найбільше задоволення для вчителя - коли учень перевершує його успіхи.

Бажаю всім удачі і дякую за форуми, нові ідеї, практики.

Тетяна Зелінська, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

В

Впевнена, що кожен із учасників е-курсу отримав велике задоволення від навчання. Ви вклали в нас свої знання, досвід, вміння і, напевно, частку своєї душі. Цей місяць ми разом навчались, переживали, а Ви нас підтримували і вдень, і вночі. Матеріали курсу та спілкування у форумах мають дуже велику цінність, а проведення взаємооцінювання допомогло нам на практиці побути в ролі експертів і зрозуміти недоліки в своїх проектах. Ви справжні професіонали! Дякуємо Вам! До нової зустрічі!

Лариса Канцибка, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

В

Вважаю таку форму навчання дуже зручною і ефективною. Адже в курсі ніби поєдналися два підходи: теорію можна було вивчати за допомогою завантаженого контенту, а практичні питання ставити тюторам та експертам. А спілкування на форумі – це взагалі міні-версія брейнстормінгу )

Тетяна Забейворота, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

В

Величезна подяка колективу фахівців, які з нами спілкувалися так професійно, дружелюбно, сонячно!!! Розставання завжди є трошки сумним.

Олена Берьозкіна, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

В

Впевнений, що затрачений час дасть точки кристалізації реформ розвитку по всій Україні.

Віталій Турпітько, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

В

Враження від навчання надзвичайні (зі знаком "+"). Це не перший мій досвід оволодіння знаннями у такому форматі, зручно та сучасно, саме тому із задоволенням у майбутньому буду опановувати нові курси на платформі. Хоча у порівнянні із попереднім моїм курсом "Реформування МС та децентралізація", завдання були трохи складнішими, вимагали більшої віддачі, однак це навіть і краще, бо стимулює тебе до безперервного вдосконалення та підкорення нових вершин.

Цікавішим цей курс виявився ще й тому, що регіональна репрезентативність була ширшою – зібралися учасники зі всієї країни, а отже і прикладів та досвіду виявилося більше.

Алла Береза, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

Все досить компактно і практично. Цінним є те, що протягом курсу була допомога експертів, надання ними рекомендацій та зауважень. Проект, який був прописаний в індивідуальному завданні, буде разом з моєю командою втілений в життя і доопрацьований, враховуючи зауваження експерта. Даний курс розширив власні знання в питанні управління проектами.

Надія Гроза, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

- возможность учиться в любое удобное для меня время (и днём, и ночью, в рабочие или выходные дни)

- возможность уделять учебе столько времени, насколько мне удобно (хоть 30 мин, хоть полдня)

- возможность узнать мнение экспертов, проконсультироваться, пообщаться с ними при необходимости, видеть все вопросы других участников и ответы на них (при обычной форме обучения это не всегда возможно)

- возможность скачать все материалы курса (это мой "золотой запас"), все сообщения форумов (иногда они для меня бесценны)

- возможность перенять ОПЫТ коллег и НОВЫЕ ИДЕИ

- получение огромного багажа знаний по написанию и управлению проектами, мотивация к дальнейшей работе!

Світлана Булава, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

Враження яскраві, користь неоціненна! Зараз працюю над двома проектними пропозиціями, одну з яких я напрацювала на курсі )))

Тепер я ЗНАЮ, як буду будувати проект, Що необхідно внести обов'язково, та зроблю аналіз проекту самостійно (перед тим як подавати його на розгляд).

Олена Нікуліна, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

Враження від курсу найпозитивніші. Самий неоціненний досвід е-курсу – можливість спілкування!!! Дуже якісний матеріал. Вдало застосовані види завдань. При проходженні попереднього е-курсу не було індивідуального завдання, тому навіть трішки занепокоїлась, що не зможу зробити все як треба, але результат перевершив сподівання. Ваш е-курс стимулює до розвитку особистості.

Олена Сороченко, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

Вдруге проходжу навчання на курсах Спільноти практик. І вдруге це надзвичайно цікаво, професійно, зручно, теми актуальні.

Сергій Шевчук, учасник курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

Вітаю Спільноту! Навчання на курсі – не просто отримання нових знань чи досвіду. Курс надихає на нові ідеї, спонукає шукати шляхи вирішення проблем, дає можливість знайомства та спілкування з цікавими людьми. Дуже вдячна нашій команді. Приємно за декілька днів із незнайомців перетворитися на однодумців.

Марина Кіріллова, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

В

Від DESPRO навчання управлінням проектами
Новітнє звучання зі значними аспектами!
Т'юторам, експертам, фасилітаторам
Велика подяка організаторам!
Це досвід безцінний, це вдосконалення,
Це виклик до перемоги та схвалення!
Зі Святом! Нагодою користуючись
Дякую всім! До нової зустрічі!

Нінель Криворучко (м. Запоріжжя), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

Д

Д

Дякую за участь у дистанційному навчанні. Було дуже цікаво, доступно та інформативно. Багато нового дізналася від інших громад та експертів курсу. Впевнена, що викладений матеріал нам дуже допоможе в організації роботи нашого ЦНАП. Дуже сподобалася робота в групі над презентацією. Сподіваюсь, що в майбутньому ще випаде така можливість навчатись та пізнавати щось нове і цікаве!

Інна Пальчук, учасниця курсу "Створення інтегрованих ЦНАП обєднаних територіальних громад" (листопад 2016)

Д

Дуже дякую за можливість підвищити свою кваліфікацію таким доступним та зручним способом. Після проходження цього курсу захотілось навчатись у такий спосіб ще.

Інна Бредун, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Дякую усій команді цього курсу! Ви вдало супроводжували нас впродовж всього навчання. Опановувати нові для нас ази було легко завдяки Вашій чіткій та злагодженій роботі. Навчання було максимально змістовним та інформативним. З нетерпінням чекаю запрошень на наступні практики!

Анатолій Левчук, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Для мене це третє дистанційне навчання на курсах Спільноти. Кожного разу отримую відповіді на багато питань, вивчаю корисний методичний матеріал. Навчання дисциплінує. Вважаю, що було б дуже корисно, якби всі депутати місцевих рад мали можливість пройти курс такого навчання та на практиці використати отримані знання задля розвитку своєї громади.

Ольга Сгібнєва, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Дистанційне навчання з курсу стало для мене справжнім відкриттям. Давно збирався переглянути закони, нормативно-правові акти, що стосуються місцевого самоврядування. Чудові презентації дали змогу здійснити задумане в зручній формі. Завдяки курсу повторив і поглибив уже набуті знання, а також дізнався багато нового. Дуже сподобались практичні завдання. Я навіть не уявляю, де б ще міг здобути такі необхідні вміння та навички роботи з проектами. Багато цікавих думок та оригінальних ідей прочитав на форумах. Здобутий досвід тепер маю змогу застосувати в реальному житті.

Михайло Суліма, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Дуже подобається можливість займатися в зручний для себе час, виховує в людини самоорганізацію. Легкий і дуже зручний доступ до джерел інформації, а саме головне – це самостійне прийняття важливих рішень. …А якщо ще виконувати завдання вчасно – це може перетворитися на цікаву і захоплюючу гру.

Наталя Новікова, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Д

Дякую за корисний курс та можливість повернутися в студентську молодість! З набутими знаннями почуваюся більш впевнено і рішуче в написанні та реалізації проектів для розвитку своєї громади. До нових зустрічей!

Тетяна Дядюсь, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Д

Для мене курс – це збірник знань та реального досвіду людей, яким не байдуже майбутнє України. Безмежно рада, що мала нагоду спілкуватись та вчитись з Вами. Тепер я впевнена, що зможу втілити набуті тут знання та зробити свій внесок у розвиток громади, де живу.

Віра Бранець, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Д

Дякую команді курсу за знання, професійно розроблені теми модулів, вміння об’єднувати, вислухати, підтримати та надихати на нові кроки! Ви даєте нам віру у власні сили!

Хотілось би, щоб Спільнота на платформі розросталась, громади зміцнювалися, а інноваційні ідеї активно впроваджувалися через проекти на нашій землі! Усім бажаю не боятися підніматися над буденними проблемами та сміливо йти на їх вирішення!

Тетяна Бассак, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Д

Давно не был в роли ученика, и тем более в таком формате. И очень приятно за такую профессиональную команду.

Андрій Щербаков, учасник курсу "Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу" (квітень 2015)

Д

Дякую усім за надану можливість отримати нові знання та спілкування!
Матеріали курсу особисто для мене дуже цінні. Формат навчання - дуже вдалий і дозволяє поєднати теорію з практикою.
Бажаю успіхів, наснаги та чекаю нової "зустрічі"!

Юлія Попова (м. Полтава), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

Е

Е

Е-курс - це дуже цікаво, корисно і необхідно в сучасних умовах.

Юлія Крикун, учасниця курсу "Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу" (квітень 2015)

З

З

З ідеями проблем не було ніколи, а ось що головне після курсу УП-5 – вже є максимально чітке розуміння що робити, а чого НЕ робити, є підтримка та контактна інформація експертів Спільноти для подальшої роботи! Реалізуємо - обов'язково напишу звіт та поділюся напрацюваннями у Лабораторії!

Катерина Абашина, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

К

К

Курс об'єднав нас всіх заради загальної мети - допомогти своїм громадам в реалізації проектів! Великі слова вдячності всім т’юторам та керівникам платформи, хто допомагав нам оволодіти цим курсом… за толерантне відношення до слухачів! Головне – зрозуміли, що вчитися ніколи не пізно.

Юрій Борисенко (Павлоград, Дніпропетровська обл.), учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

К

Курс перевершив очікування настільки, що висловлюю не тільки подяку, а і щире захоплення такою потрібною і професійною роботою. Не пам'ятаю, хто сказав: "кожен може полічити, скільки зерняток в одному яблуці, та ніхто не може полічити, скільки яблук в одному зерняті." Сподіваюся, в усіх нас буде щедрий урожай!

Віра Поровська, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

К

Курс навчання досить ефективний, теоретичні матеріали дають реальну змогу застосувати отримані знання в практичних роботах, а що саме головне, в своїй повсякденній діяльності депутата.

Спілкуючись на форумах, мала змогу знайти відповіді на питання, обговорити насущні проблеми, які важливі для громади. Щиро дякую всій команді!

Юлія Калмикова, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)


К

Курс "УП-7" - найкраща платформа для взаємодії, спілкування з учасниками з різних регіонів України. 7 років поспіль команда Спільноти відкриває для нас нові можливості в генерації та реалізаціії влансих ідей, а концепції проектів, що створюються і оцінюються, виступаючи як в ролі експерта, так і в ролі учня, - стають інструментом активізації місцевого розвитку.

Олег Квас (смт.Володимирець, Рівненська область), учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

М

М

Мала можливість і раніше брати участь у навчаннях на цій платформі. Але, насправді, УП-6 – це найдосконаліша навчальна програма, яка вдало поєднала теорію і практику. Дуже цікаві методи навчання. Щиро вдячна усій команді проекту DESPRO, усім т’юторам, фасилітаторам і організаторам цього курсу, а ще – Вам, шановні колеги, за цікаві ідеї, мудрі думки і практичну допомогу!

Лариса Кулікова, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

М

Мої щирі вітання команді проекту! Спільнота практик - це класно! Це те, від чого отримуєш інтелектуальне, практичне, емоційне задоволення! Це те, що "засмоктує", примушує шукати матеріал, пізнавати щось нове, заходити до "кімнат експертів ", перечитувати спілкування учнів-депутатів між собою та з викладачами, експертами, порівнювати себе, свій район, свою територію з іншими, радіти за колег і засмучуватись через своє "пасемо задніх"… Я рада, що я спробувала навчатись дистанційно, зрозуміла методику цієї форми навчання, познайомилась із Спільнотою практик, прочитала там багато всього корисного, я радію з того, що у нашій країні є вчені, небайдужі до її долі, державні службовці та працівники ОМС – уся ВАША команда, хто допомагає просувати реформи в УКРАЇНІ!

Тамара Стефаненко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Н

Н

Наші батьки завжди говорили: "Знання за плечима не носити"; і це дійсно так. Переконана, що ті, хто працюють у самоврядуванні або є громадськими активістами, здобули на цьому курсі корисні знання та знайомства. Була дуже рада побачити багато своїх друзів і знайомих у Спільноті, бо спільно розвивати свої громади, вирішувати проблеми нам буде трохи легше!!! Тож, хлопці і дівчата, ДО РОБОТИ на благо наших мешканців, сіл, селищ, міст, ОТГ, районів, областей, країни!

Маргарита Камаса, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Н

На курсі вперше. Такої концентрації самих необхідних знань ще ніде не зустрічав. З мого оточення подібних курсів ніхто не проходив, тому рекомендую всім знайомим зареєструватись для навчання. Надіюсь, що в подальшому необхідної інформації буде не менше.

Віталій Турпітько, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Н

Навчання на курсі допомогло мені визначити мої слабкі та сильні сторони. В  цілому, дуже сподобався гнучкий графік навчання, те, що я самостійно можу обирати час для навчання.

Лілія Атнажева, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Н

Надзвичайно вдячна всім організаторам, т'юторам, експертам, фасилітаторам та учасникам цього курсу за спілкування, обмін досвідом, можливість здобути нові практичні навички у створенні успішного проекту! Буду тепер рухатися впевненіше до втілення в життя задумів по розвитку нашої громади! Чудово, що ми є активні, небайдужі, оптимістичні, прагнемо змін на краще в нашій країні та вперто йдемо до своєї мети, не зважаючи на труднощі! Все буде добре!

Анна Смоловик (Харків), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

О

О

Отриманий досвід - безцінний. Створювати та реалізувати проекти буде набагато простіше. Дякую усім і вчителям і колегам. Бо ми всі вчилися один в одного. Не зупиняємось!

Людмила Любім, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

О

Ось і фінішна пряма нашого навчання на е-платформі... Одночасно відчуваю радість та смуток... Хочу висловити велику подяку всім  т'юторам, експертам, фасилітаторам Спільноти за те, що надаєте таку унікальну можливість навчатися, відкривати для себе нове, вдосконалювати свої професйні та комунікативні навички. Це - безцінний досвід. Після навчання я повернуся до своєї діяльності з певним розумінням того, що таке "правильний проект" , як його розробити та де знайти кошти на фінансування.
А так як сьогодні професійне свято - День проектного менеджера, мої привітання всім колегам. Бажаю нових креативних ідей, натхнення та ентузіазму!

Юлія Толчинська (Зеленодольськ, Дніпропетровська обл.), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

П

П

По-перше - ВЕЛИКА ПОДЯКА організаторам, т’юторам, експертам, персоналу з технічного забезпечення, Ви дійсно зробили гарну справу :)))

По-друге - ВЕЛИКА ПОДЯКА учасникам цього дистанційного курсу (кого я знаю особисто, кого дистанційно, з ким познайомився), хто дописував, хто ділився враженнями, практиками і особливо тим учасникам, які не писали, але все читали (я думаю, це великий крок до Вашого саморозвитку)

По-третє - формат Спільноти практик нагадав мені чудову методологію відкритого простору open space. Це дуже вдалий вибір, що дозволяє користуватися всіма наявними напрацюваннями всім учасникам Спільноти.

Час невпинно буде змушувати нас змінюватися, а зміна – то є рух вперед, перегляд пріоритетів і шляхів досягнення мети. Ще раз дякую ВСІМ, хто долучається до такого процесу і ініціює його в територіальних громадах. Не помиляється той, хто нічого не робить. Успіхів Вам, вдалих спільних проектів та збільшення свідомих, активних громадян у ваших громадах. І втілення, втілення, втілення Ваших ідей.

Олексій Рій, учасник курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

П

Проведення Курсу УП-7 від Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO стало можливим завдячуючи зусиллям багатьох-багатьох людей: швейцарських та українських партнерів, працівників і волонтерів цього Проекту. Хочу подякувати їм усім за час, енергію, знання і дух, який вони вклали в Проект, і який ми відчули. Дякую також численним добровольцям-учасникам, чиїми життєвими прикладами, особистим досвідом, відчуттями і враженнями я скористався під час курсу. ДЯКУЮ УСІМ!

Юрій Потрогош (м. Хуст, Закарпатська обл.), учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

Р

Р

Ресурс на доступному рівні дає знання щодо розуміння існуючої проблеми з питним водопостачанням на селі, ознайомлює із досвідом щодо реалізації подібних проектів. Практичні та довідкові документи, зібрані на одній сторінці, значно економлять час та активують бажання вирішувати проблему саме тут та зараз. У посібнику за допомогою зрозумілої інформації наводяться конкретні поетапні кроки постановки проблеми - визначення мети-заходи реалізації. Дякую розробникам за можливість отримання досвіду. Бажаю успіхів та натхнення для подальшого розкриття конкретних тем у соціальних сферах на селі.

Євгенія Велегура, користувач ресурсу "Сільське питне водопостачання" (квітень 2016)

Р

Раніше до навчання я комплексувала, що не можу розробити "Стратегію розвитку громади" як у всіх. Після  навчання  я  зрозуміла: немає однакових громад, у кожній громаді, крім загального,  є щось своє, якась "ізюминка"  повинна бути в стратегії. Я тепер зможу доказати чиновникам свою правоту. І коли почую в казначействі "Що ви сочіняєте? Перепишіть у Б..........ській раді, у них правильно!" Я гордо відповім: "У нас правильно! Пропоную пройти навчання на курсі ---8!" Дуже дякую за навчання! До нових зустрічей!!!

Людмила Оксанчук (Глобинський район, с. Гриньки, Полтавська обл.), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

С

С

Сьогодення вимагає від нас професійності, вміння та реального бачення насущних проблем. Цей курс як раз у повній мірі задовольнив всі мої "незрозумілі питання", оскільки для мене розробляти концепцію проекту було вперше. Тепер я розумію, що важливо знати та вміти, щоб втілити задуми громади. Проект прекрасний за своєю побудовою та схемою, оцінюванням.

Юлія Калмикова, учасниця е-курсу "Управління проектами місцевого розвитку - 6" (грудень 2016)

С

Створення ЦНАПів – це нова форма роботи, нові громади, які тільки створюються і не мають досвіду в їх створенні. Тому матеріали, які були надані, - дуже корисні та цікаві. При збереженні матеріалу, який був наданий, молодим громадам буде легше працювати.

Ігор Гуров, учасник курсу "Створення інтегрованих ЦНАП об’єднаних територіальних громад" (листопад 2016)

С

Створити такий курс і вдало провести це дуже важка праця, яка пов’язана як із технічними інноваціями і проблемами, так і з формуванням якісної навчально-експертної бази, і, напевно, найважче це налаштування вмілого, толерантного, із застосуванням індивідуальних підходів, - спілкування з людьми, які стали учасниками курсу, і які в той же час представляють різні установи, організації, займають різні посади, мають різний рівень знань і т.п.

У відгуках учасників видно позитивні результати і прогрес у розвитку їхніх громад! А це – головне, чого слід очікувати від навчання: знати, як застосувати отримані знання на практиці, і не просто застосувати, а ще й досягти успіху, чого всім і бажаю!

Світлана Кропельницька, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

С

Спасибі всім учасникам, організаторам та фасилітаторам курсу. Багато почерпнула знань з презентаційних матеріалів, з тестових, практичних завдань. На початку – наче стоїш перед горою, а вона така висока… ой-ой. А потім починаєш дряпатися нагору, все вище й вище. І ось ти на самісінькій вершині. Неначе все. Аж – ні. Дивишся вдалечінь і бачиш ще вищі скелі. Тож – до нових зустрічей!

Валентина Мамич, учасниця курсу "Місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу" (квітень 2015)

С

Спілкування в спільноті практик - це сила! Нові знання, нова інформація, нові контакти, які потім запроваджуємо у роботі! Під час спілкування висловлювали свої думки, ідеї. А потім розвивали їх. Досвід інших - це цікаво і пізнавально!

Наталія Озерянська (Трикрати, Миколаївська обл.), учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

С

Спасибі всім учасникам спільноти і т'юторам та експертам за змістовне навчання на платформі! А головне - це обмін вже напрацьованим досвідом учасників. Дякую, що ділилися своїми наробками, інструкціями, проектами. Бажаю всім учасникам, щоб ті напрацьовані знання, які ми отримали, втілили в життя і принесли користь своїй громаді! До зустрічі на наступних курсах!

Юрій Борисенко (Павлоград, Дніпропетровська обл.), учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку-7" (жовтень 2017)

У

У

…У стислий термін Ви змогли дати скільки необхідних знань, дали можливість перейняти досвід інших, познайомитись із багатьма практиками, що дасть можливість використовувати набуті знання в практиці. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Наталія Пеліпейченко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади – пріоритети – реалізація" (жовтень 2016)

Х

Х

Хочу приєднатись до захоплених відгуків про цей унікальний за тематикою курс і подякувати організаторам за дуже добре структурований і візуалізований методичний матеріал, суперський експертний супровід. Особливо цінно було познайомитись і поспілкуватись з експертами-практиками від ОТГ… Загалом - найкращі враження, величезна вдячність і сподівання на нові зустрічі :)

Олена Пенцко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Ц

Ц

Цьогорічне навчання було на порядок складніше, тим і цікавіше. На відміну від практичних завдань попередніх курсів, взаємооцінювання дуже мобілізувало, мотивувало, було надзвичайно корисним. Дуже ефективне закріплення теоретичних знань у практичній площині. До зустрічі на наступних курсах!

Оксана Дмитрук, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Ц

Це вже другий курс, який я пройшла з чудовими організаторами, порадниками, вчителями. Подяка всім, хто був причетний до організації і проведення курсу. Враження чудові, впевнилась, що тримаю руку на пульсі як депутат, що дію правильно… Надалі готова брати участь у навчанні за різними темами, бо підходи чудові, в ногу з часом.

Олена Малоок, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Ц

Цей курс дійсно був вдалим, а для мене навіть "велико-вдалим", бо я зрозуміла особливості написання публічних проектів у напрямку децентралізації влади у час об’єднання громад, та наша асоціація знайшла і зрозуміла, з Вашою допомогою, своє місто у цьому складному процесі. Курс дуже комфортний, якісний, результативний!

Людмила Кобець, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Ч

Ч

Чудовий проект, класне навчання! Я вперше навчалась на платформі і взагалі ніколи не брала участь в е-навчанні. Для мене цей курс - як ковток свіжого повітря. Настільки це цікаво та захоплююче! На дуже багато речей відкрились очі, просто все змінилося і в моїй свідомості, і в житті. Дуже дякую всім організаторам курсу, викладачам та учасникам, що ділились своїм досвідом, корисною інформацією. Хочу і буду навчатися далі на платформі і вже рекомендую своїм однодумцям. Маю надію, що нас буде більше, щоб разом змінювати свій край!

Світлана Марущак, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Ш

Ш

Шановна супер-команда! Хочу виразити велику подяку всім, хто мав відношення до створення та роботи цього курсу: тюторам, фасилітаторам та експертам! Ваша праця неоціненна! Ви робите дуже корисне та потрібне для нас діло! Я особисто вже другий рік навчаюсь на курсах Спільноти. Якщо порівняти, якою я була до навчання (мала поверхневі знання про діяльність депутата), та як я відчуваю себе зараз: впевненою, обізнаною, володію більшістю інструментів для виконання обов'язків депутата, розробила декілька проектів розвитку громади, три з них вже реалізовано. А скільки планів на майбутнє – продовжувати, застосовувати отримані знання на практиці! Відчуваю, що можу принести дієву користь своїй громаді. Це все тільки завдяки Вашим зусиллям, Вашому терпінню, Вашої фаховості, донесенню до кожного необхідних знань! Ще раз дуже Вам дякую та до нових зустрічей на наступних курсах!

Світлана Булава, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)


Щ

Щ

Щиро дякую за набуті знання та безцінний досвід спілкування з небайдужими до проблем громади ПРОФЕСІОНАЛАМИ своєї справи. Залишилось застосувати на практиці та впровадити в життя проекти розвитку.

Віталій Садовий, учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Щ

Щиро дякую організаторам за науку, неперевершену атмосферу для навчання, високий професіоналізм, відповідальність, наставницьку майстерність, мотивацію!

Сергій Касяненко, учасник курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Щ

Щиро вдячний організаторам, тюторам, експертам, фасилітаторам та всім учасникам за чудову можливість пройти цікавий та потрібний курс. Я вперше випробував на собі дистанційну форму навчання, і можу твердо сказати, що мені дуже сподобалось. Вдячний за те, що отримав змогу поспілкуватись із людьми, які на практиці втілюють реформу децентралізації; що отримав відповіді на багато запитань; засвоїв чимало нових та практично значимих знань. Тепер я окреслив для себе шлях, яким необхідно крокувати при реалізації реформи.

Станіслав Захаревич, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Щ

Щиро вдячний організаторам, експертам і всім причетним до проведення цього курсу за ідею, за доступність, за насиченість навчальними матеріалами, за акцент на комунікації з кожним учасником курсів. Отримав велику кількість корисної інформації. У процесі ознайомлення з коментарями колег щодо багатьох питань визначив, що надзвичайно корисним був розділ позитивного досвіду громад, проекти і їх реалізація (кейси, бенчмаркінг, практика найкраще привертають увагу).

Михайло Корилкевич, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Щ

Щиро дякую Вам за науку, високий професіоналізм і компетентність, комунікабельність, терпіння, відповідальність, доброзичливість, ентузіазм, індивідуальність. Ваша активна життєва позиція формує успіх людей, віру в сили і знання, створює впевнену перспективу процвітання нашої держави. Впровадження проекту розбудови інституту самоврядування закладає основи закономірного розвитку.

Сергій Касяненко, учасник курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Щ

Щиро вдячна організаторам курсу за чергову можливість дистанційного навчання у Спільноті практик, яка стала для мене вже рідною впродовж останніх років! Щоразу чекаю кожного наступного дистанційного курсу, адже така форма навчання є надзвичайно зручною та корисною для тих, хто зайнятий щоденною працею за основним місцем роботи, але, разом із тим, розуміє: бути професійним та ефективним службовцем можна лише за умови постійної роботи над собою, отримання нових знань і практичних навичок, розуміння процесів, що відбуваються у місцевому самоврядуванні та дотичних сферах. А щеце чудове місце для спілкування однодумців!

Роксолана Барчук, учасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Я

Я

Я вперше проходжу дистанційне навчання, чомусь вважала раніше, що це не цікаво і не потрібно, лише для "галочки". Але моя думка змінилась, я не тільки дізналася багато цікавого, а ще й дізналася про свої права, інструменти, якими я можу користуватися задля вирішення проблем громади. Приємно було отримувати високі бали і кожним успіхом ділитися з родиною, говорячи що "я молодець, не все втрачено!"

Юлія Потапенко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)

Я

Я іще приведу однодумців, у будь-якому разі буду ДУЖЕ намагатись їх запевнити у такій НЕОБХІДНОСТІ.

Тамара Стефаненко, учасниця курсу "Депутат місцевої ради: потреби громади пріоритети реалізація" (жовтень 2016)