Tuesday 20 August 2019 4:53 AM
Сайт: Cпільнота практик: сталий розвиток
Курс: Cпільнота практик: сталий розвиток (Community of Practice)
Глосарій: Відгуки учасників Спільноти
Ц

Ц

Цьогорічне навчання було на порядок складніше, тим і цікавіше. На відміну від практичних завдань попередніх курсів, взаємооцінювання дуже мобілізувало, мотивувало, було надзвичайно корисним. Дуже ефективне закріплення теоретичних знань у практичній площині. До зустрічі на наступних курсах!

Оксана Дмитрук, учасниця курсу "Управління проектами місцевого розвитку – 6" (грудень 2016)

Ц

Це вже другий курс, який я пройшла з чудовими організаторами, порадниками, вчителями. Подяка всім, хто був причетний до організації і проведення курсу. Враження чудові, впевнилась, що тримаю руку на пульсі як депутат, що дію правильно… Надалі готова брати участь у навчанні за різними темами, бо підходи чудові, в ногу з часом.

Олена Малоок, учасниця курсу "Депутат місцевої радипотреби громади  пріоритети  реалізація" (жовтень 2016)

Ц

Цей курс дійсно був вдалим, а для мене навіть "велико-вдалим", бо я зрозуміла особливості написання публічних проектів у напрямку децентралізації влади у час об’єднання громад, та наша асоціація знайшла і зрозуміла, з Вашою допомогою, своє місто у цьому складному процесі. Курс дуже комфортний, якісний, результативний!

Людмила Кобецьучасниця курсу "Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5" (грудень 2015)

Ц

Цей курс я проходила вперше. Хочу зазначити, що мені надзвичайно сподобалось тут навчатись. Адже, можна займатись у будь-яку пору дня, при цьому безкоштовно. Тому такі курси потрібні задля підвищення свого рівня управління проектами, а також набуття нових знань, досвіду та практики для людей, які тільки розвиваються та хочуть зробити щось корисне для своєї громади. Дякую Вам за таку платформу розвитку!!! Рекомендую!!!

Уляна Клочко, Рава-Руська, Львівська обл., учасниця регіонального курсу "Управління проектами місцевого розвитку" (березень 2018)