Новини Спільноти

Спільнота практик здобула визнання на міжнародному дослідницькому рівні

 
Фото Проект DESPRO
Спільнота практик здобула визнання на міжнародному дослідницькому рівні
Проект DESPRO - четвер 6 вересень 2018 10:35
 

Команда експертів Спільноти практик проекту DESPRO опублікувала статтю "eLearning within the Community of Practice for sustainable development" («Електронне навчання у Спільноті практик задля сталого розвитку»). 
Стаття вийшла у журналі "Higher Education, Skills and Work-Based Learning" HESWBL («Вища освіта, навички та навчання на робочому місці») у британському видавництві Emerald Publishing Limited. 

Журнал HESWBL – це одне з найбільш престижних наукових видань видавництва Emerald Publishing у галузі вищої освіти з особливим акцентом на розробках та інноваціях стосовно набуття навичок та ефективного навчання на робочому місці. 

У статті проаналізовано практику впровадження інструментів управління знаннями на основі найпопулярнішого щорічного е-курсу Спільноти практик «Управління проектами місцевого розвитку», який цього року розпочнеться 1 листопада 2018 і триватиме 5 тижнів.

Як було зазначено у коментарях до статті під час проведення її експертної оцінки та рецензування: "Висновки мають вагоме значення для заінтересованих сторін в галузі електронного навчання та спільноти в цілому, вказуючи на важливість використання електронного навчання та спільноти практик як інструментів управління задля сталого розвитку. Висновки дослідження долають розрив між теорією та практикою, демонструючи синергетичний ефект від двох інструментів управління знаннями (електронного навчання та спільноти практики), та підтверджують правильність вибору навчальних стратегій». 
Цю статтю можна придбати у видавництві Emerald Publishing Limited за наступним посиланням  https://doi.org/10.1108/HESWBL-03-2018-0030

Навчання на e-курсі "Управління проектами місцевого розвитку УП-8"  розпочнеться 1 листопада. Реєстрація з 18 жовтня 2018.