Новини Спільноти

СТАРТУЄ е-курс: «Староста: лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти»

 
Фото Проект DESPRO
СТАРТУЄ е-курс: «Староста: лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти»
Проект DESPRO - понеділок 4 червень 2018 9:41
 

До уваги тих, хто хоче розібратися у особливостях реформування системи місцевого самоврядування та поглибити розуміння статусу і ролі інституту старости; налаштований розвивати свої професійні компетентності на посаді старости або як претендент на цю посаду, хто потребує скласти Програму дій старости і дізнатися як її готують інші старости, поділитися досвідом і запроваджувати найкращі практики в своїй територіальній спільноті..  . 

5 червня розпочинається навчання  на дистанційному (електронному) курсі «Староста: лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти» на платформі http://udl.despro.org.ua/

Призначення е-курсу – сприяння формуванню в Україні дієвого інституту старости через підготовку лідерів місцевого розвитку, які здатні професійно та ефективно здійснювати посадові обов’язки старост, використовуючи практичні уміння та навички, традиційні та інноваційні інструменти управлінської діяльності, необхідні для закріплення на рівні територіальної громади досягнень реформи місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади та проведення інших системних реформ.

Зарахування на е-курс «Староста: лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти» відкрито і триватиме до 10 червня 23.00.

Тривалість курсу: 5 тижнів

Ви отримали це повідомлення, бо вже зареєсторвані у Спільноті практик. 

Реєструватися на Спільноті для участі у даному курсі потрібно лише тим, хто хоче долучитися до нашої спільноти практиків. Зарахування у курс "Староста" відкрито для всіх зацікавлених і без кодового слова ТУТ.