Новини Спільноти

Більше набутих знань - Більше відкритих можливостей - Більше отриманих результатів!

 
Фото Проект DESPRO
Більше набутих знань - Більше відкритих можливостей - Більше отриманих результатів!
Проект DESPRO - вівторок 3 квітень 2018 5:24
 

Упродовж 20 лютого - 31 березня 2018 року на е-платформі «Спільнота практик місцевого розвитку» Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO проходив online-курс «Управління проектами місцевого розвитку (регіональний)». Навчання відбулось за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців / посадових осіб органів місцевого самоврядування на замовлення Луганської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та за підтримки Асоціації місцевих рад «Місцеві ради Львівщини».  

Сучасний дистанційно-інтерактивний формат та прикладна орієнтація навчання, запровадження взаємооцінювання концепцій проектів своїх колег, а також підготовка рекомендації щодо вдосконалення розроблених концепцій сприяли отриманню учасниками знань та практичних навиків, необхідних для подальшої підготовки та реалізації проектів, налагодженню контактів для подальшої співпраці. 

106 учасників успішно завершили навчання за програмою е-курсу. Рейтинг ТОП 10 учасників е-курсу: 

  1. Вікторія Щолочева, Лисичанськ, Луганська обл. – 98,82 

  2. Юлія Філенко, Лисичанськ, Луганська обл. – 97,5 

  3. Олена Шилобрид, Біловодськ, Луганська обл. – 97,5 

  4. Яна Ханащак, Рудки, Львівська обл. – 97,4 

  5. Мар’яна Івахів, Пустомити, Львівська обл. – 96, 5 

  6. Карина Сторожук, Петропавлівка, Луганська обл. – 96,5 

  7. Віктор Погорєлов, Лисичанськ, Луганська обл. – 96,2 

  8. В’ячеслав Кірічок, Коржове, Луганська обл. –95,7 

  9. Інна Радченко, Мілове, Луганська обл. – 95,5 

  10. Галина Сава, Жовква, Львівська обл. – 95,3

Як зауважила Ольга Лішик, Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації, одна з ініціаторів організації такого навчання для представників Луганської області, а також і безпосередня учасниця е-курсу: "Участь у курсі стала новим поштовхом для втілення ідей і якісного оформлення проектів щодо розвитку інфраструктури і створення послуг для громади, знайомство з колегами і партнерами. Важливим компонентом стало "взаємооцінювання", де є можливість виступити в якості експерта. Дякую за можливість участі в проекті! Схід і Захід разом! " 

Інші відгуки про навчання учасників е-курсу вже традиційно акцентують на зручності такої форми навчання та якісному змістовному наповненні та супроводі курсу.

http://decentralization.gov.ua/news/8615

https://www.facebook.com/decentralisation/

Презентація кращих розроблених під час навчання концепцій проектів відбудеться 12-13 квітня 2018 року під час науково-практичної конференції за міжнародною участю «Проблеми розвитку публічного управління в Україні» у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.