Новини Спільноти

Нові знання та сучасні практики управління проектами місцевого розвитку

 
Фото Проект DESPRO
Нові знання та сучасні практики управління проектами місцевого розвитку
Проект DESPRO - четвер 2 листопад 2017 11:16
 

Проект DESPRO вітає 216 учасників, які успішно завершили навчання за програмою найпопулярнішого е-курсу Спільноти практик місцевого розвитку “Управління проектами місцевого розвитку-7»!

Ми всі разом зробили ще один крок у напрямку реалізації проектів для розвитку наших громад по всій Україні!

Особливістю е-курсу є Практикум «Взаємооцінювання», під час якого учасники змогли розвинути складові компетентності у сфері управління проектами місцевого розвитку:

  • здатність виявляти потреби місцевого розвитку, знаходити проектне рішення для реалізації стратегії розвитку громади, формулювати основні складові концепції проекту, зокрема, визначати призначення, мету, продукт, очікувані результати, ідентифікувати заінтересовані сторони проекту, визначати основні види діяльності за проектом та етапи реалізації проекту, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту;
  • здатність здійснювати результативну комунікацію у віртуальному середовищі із колегами-практиками та експертами;
  • здатність до оцінювання змісту елементів концепції проектів місцевого розвитку та надання рекомендацій щодо їх удосконалення.

Всього було подано 226 концепцій на Взаємооцінювання, дуже різноманітних, цікавих та важливих проектів місцевого розвитку. 86 учасників "голосно" заявили про себе як експертів, отримавши максимальний бал 16 від т'юторів за оцінювання концепцій колег і написання рекомендацій.

Особливістю е-курсів Спільноти практик є завдання активізації горизонтальної комунікації поміж учасниками та експертами. Загалом 102 учасники е-курсу УП-7 отримали відзнаку «За відкритість до спілкування»!

Команда організаторів вдячна всім учасникам курсу за просування сучасних практик управління проектами місцевого розвитку в Україні!