Використання ключових показників ефективності (Key performance indicators-ΚΡΙ) в управлінні людськими ресурсами.

ІдеЯLab це відкритий простір, що діє завдяки готовності учасників до обміну досвідом та кращими практиками, співпраці задля розвитку їх громад, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, залучення зацікавлених сторін до проектів та програм розвитку територій.

До участі запрошуються активісти Спільноти практик, учасники всіх навчальних заходів, що відбулися на даній електронній платформі.
Бібліотека Школи місцевого самоврядування (включає матеріали Школи МС-2014, Школи МС-2015, Школи МС-2016).

Ресурс базується на матеріалах видання Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO «Сільське питне водопостачання: від ідеї – до реалізації», що узагальнює досвід реалізації більше сотні проектів водопостачання у різних регіонах України за підтримки проекту DESPRO.

 

Деталізовано процеси створення сільських систем водопостачання: від вибору технічного рішення і до встановлення механізму утримання та обслуговування. Окремі акценти зроблено на таких питаннях: моделі створення децентралізованої системи  водопостачання, залучення громадян до участі у проектах та оформлення їх фінансових внесків, рівність доступу до води сімей із різними доходами, порядок експлуатації мереж та об’єктів, визначення необхідних робіт для утримання системи в належному стані, рекомендації із розрахунку тарифу.