Цей е-курс для партнерських громад ГО Деспро, для тих, хто хоче набути базові знання з предмету «Управління проектами». А саме: Що таке проект? У чому полягає різниця між функціональним управлінням і управлінням проектами? Яким чином пов'язані проекти місцевого розвитку і стратегія розвитку території? Що таке життєвий цикл проекту? Як ідентифікувати потребу громади і сформувати проектне рішення? Як сформулювати мету проекту і що таке очікувані результати та продукт проекту? Що таке «Трикутник управління проектом»? Як визначити  основні групи заінтересованих в проекті сторін? Яким чином формувати команду управління проектом? Що таке проектний офіс? Що таке проектний аналіз і як планувати проект? Які види ресурсів необхідні для реалізації проекту? Якими можуть бути джерела фінансування проекту? Як визначити ризики проекту? Як забезпечити сталість результатів проекту? У чому полягає різниця між моніторингом ходу реалізації та оцінюванням успішності проекту? Що таке успішність проекту, як її виміряти?

Свої знання учасники зможуть проявити під час здачі тестів. Успішне опанування курсу передбачено за умови завершення блоку тестування.

Учасники, які прийдуть на е-курс з ідеєю проекту, отримають можливість долучитися до Практикуму взаємооцінювання  та завершити навчання з розробленою концепцією проекту, отриманими рекомендації до своєї концепції проекту від інших учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експерта, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників.

Тривалість навчання за програмою е-курсу: з 8 квітня до 8 травня 2019.   Реєстрація учасників за списками, поданими від партнерських громад ГО Деспро.

Завдання курсу: а) знайти відповідь на запитання "Як підготувати «правильний» проект на вимогу громади?" б) перейняти досвід реалізації проектів;  в) згенерувати нові ідеї для розвитку своєї  громади; в) підготувати концепцію власного проекту; г) поширювати культуру управління за допомогою проектів в органах місцевого самоврядування.

Навчання тривало з 1 листопада  до 5 грудня 2018.