Е-курс "Управління проектами місцевого розвитку-7" розроблено для тих, хто шукає ефективне рішення проблем громади, потребує знати "Що таке «правильний» проект, Як його підготувати?" Хоче спробувати розробити  конкурентну проектну пропозицію для залучення ресурсів і мобілізації громади.

Очікувані результати навчання – знання, вміння і навички у сфері управління проектами місцевого розвитку: здатність виявляти потреби місцевого розвитку, знаходити проектне рішення для реалізації стратегії розвитку громади, формулювати основні складові концепції проекту, зокрема, визначати призначення, мету, продукт, очікувані результати, ідентифікувати заінтересовані сторони проекту, визначати основні види діяльності за проектом та етапи реалізації проекту, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту. 

Учасник отримує можливість удосконалити концепцію проекту розвитку своєї громади на основі взаємооцінювання  концепцій проектів серед колег (оцінювання концепцій двох інших учасників курсу,  отримання  оцінки і рекомендацій на свій проект від двох колег) та спілкування з експертами та тюторами. 

Учасники зможуть розвинути вміння презентувати розроблену концепцію проекту розвитку громади заінтересованим сторонам.

Дати курсу: 25 вересня - 25 жовтня 2017 р.

Відкриття зарахування: 15 вересня 2017 р.
Зарахування на е-курс буде відкрито для ВСІХ учасників спільноти і без кодового слова. Для всіх зацікавлених взяти участь курсі необхідно спочатку зареєструватися на спільноті практик. 

Дистанційний курс для представників місцевого самоврядування, громадських організацій, активної громадськості щодо опрацювання ключових моментів впровадження інституту старости – від виборів до основних напрямів та інструментів діяльності. Навчання організоване Дніпропетровським центром розвитку місцевого самоврядування спільно з ДРІДУ НАДУ за сприяння проекту DESPRO.

Дати курсу: 27 лютого – 31 березня 2017
Електронний курс для посадових осіб місцевого самоврядування, керівників, адміністраторів ЦНАП, державних реєстраторів за сприяння проекту EGAP.

Дати курсу: 17 квітня - 19 травня 2017

З питань зарахування на е-курс звертатися за адресою Ofisreformdp@i.ua

Контактна інформація: Світлана Сельдіна, тел. 0988611750